DŽIAUGSMAS AKIMS

Šiandien termometras rodo plius 13 šilumos. Vėjas pagaliau pučia ne iš šiaurės vakarų, o pietryčių. Tokios dienos laukiau ilgokai. Norisi būti sode, tupinėti aplink besikalančius augalus, stebėti, kaip į krokų žiedus nardo bitės.
Keista, bet kievienais metais pirmieji pražįstantys krokai būna vis kiti. Tie, kurie žydėjo pernai pirmieji, šįmet dar vos lenda iš žemės.
Šiuo metu labiausiai akį traukia krokai  – crocus tommasinianus roseus. Jie labai netradicinės krokams spalvos – rožiniai. Vos prasiskleidus (o pirmieji žiedai pasirodė  kovo 22 d.) jų spalva buvo intensyviau rožinė, dabar šiek tiek pabluko. Žiedai prieš saulę išsiskleidė lyg ramunėlės.

Prieš kelias dienas pražydo geltonieji crocus fuscotinctus. Man labai graži dryžuota išorinė jų žiedlapių pusė. Jie žydi dar nedrąsiai, neparodydami viso savo grožio.
Atsargiai lenda iš žemės ir žiedelius rodo crocus ‘ Fire Fly’.
Puikiosios snieguolės. Neįmanoma į jas atsižiūrėti.
Vienas hiacintas, tikras spartuolis ar drąsuolis :)), jau su gerokai pakeltu žiedu, nors kiti jo broliai dar lindi žemėje, nes visai neaišku kiek šilumos bus rytoj.
5 COMMENTS
 • salma

  labai grazus krokai "ramuneles" tokiu net nezinojau.. o hiacintas isties smarkuolis.. teks ji dengti juk pranesa sniega.

 • 多乐阳光

  Looked at your flower pictures made me very happy.

 • ZielonaMila

  Fantastic flowers. I am greeting

 • Giga

  Ślicznie wyglądają krokusowe "gwiazdki" pod krzewem.Pozdrawiam.***Jie atrodo mielas "Stars" (Crocus) pagal krūmų. Pagarbiai.

 • Monika 27

  Gražiausių gėlių puokštės . Sodas nuostabus.

Komentavimas išjungtas.